Upgrade Status (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Disable
gl: Desactivar

en: error
gl: erro

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Modules
gl: Módulos

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Check manually
gl: Comprobar manualmente

en: Change
gl: Cambiar

en: warning
gl: advertencia

en: Themes
gl: Temas

en: Available
gl: Dispoñible

en: ok
gl: correcto

en: Revoked!
gl: Pechado!

en: Project not secure
gl: Proxecto inseguro

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
gl: Este proxecto foi calificado como inseguro pola equipa de seguridade de Drupal e non estará dispoñíbel para ser descargado. Recomendase a desactivación de todo o incluido neste proxecto!

en: No available releases found
gl: Non hai liberacións dispoñíbeis atopadas

en: Invalid info
gl: info non válido

en: Security update required!
gl: Requirese unha actualización de seguridade!

en: Recommended version:
gl: Versión recomendada:

en: Security update:
gl: Actualización de seguridade:

en: Latest version:
gl: Última versión:

en: Development version:
gl: Versión de desenvolvemento:

en: Also available:
gl: Tamén dispoñíbel:

en: Depends on: !dependencies
gl: Depende de: !dependencies

en: Required by: !required
gl: Requirido por: !required

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: Failed to fetch available update data
gl: Houbo un fallo ao obter os datos das actualizacións dispoñíbeis.

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
gl: Tentando obter información sobre todas as novas liberacións e actualizacións.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
gl: Non foi posíbel obter ningunha información sobre as actualizacións.

en: Last checked: @time ago
gl: Última comprobación: fai @time

en: Last checked: never
gl: Última comprobación: nunca

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Disabled themes
gl: Temas desactivados

en: Update modules
gl: Actualizar módulos
