Upgrade Status (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: error
hi: त्रुटि

en: Download
hi: डाउनलोड

en: view
hi: देखें

en: Release notes
hi: रिलीज नोट्स

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Check manually
hi: मैन्युअल रूप से जांचें

en: Change
hi: परिवर्तन

en: warning
hi: चेतावनी

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Invalid info
hi: अवैध जानकारी

en: Required by: !required
hi: !required द्वारा आवश्यक

en: Drupal core
hi: ड्रूपल मूल

en: Disabled themes
hi: अक्षम थीम
