Upgrade Status (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Disable
hu: Letiltás

en: error
hu: hiba

en: Download
hu: Letölt

en: view
hu: megtekintés

en: Release notes
hu: Kiadási információk

en: Modules
hu: Modulok

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Check manually
hu: Kézi ellenőrzés

en: Change
hu: Változtat

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: Themes
hu: Sminkek

en: Available
hu: Elérhető

en: ok
hu: rendben

en: Revoked!
hu: Visszavonva!

en: Project not secure
hu: Nem biztonságos projekt

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
hu: A projektet a Drupal biztonsági csoportja nem biztonságosként jelölte meg, és már nem tölthető le. Javasolt azonnal kikapcsolni minden ezzel a projekttel járó funkciót.

en: No available releases found
hu: Nem található elérhető kiadás

en: Invalid info
hu: Érvénytelen információ

en: Security update required!
hu: Biztonsági frissítés szükséges.

en: Recommended version:
hu: Ajánlott változat:

en: Security update:
hu: Biztonsági frissítés:

en: Latest version:
hu: Legfrissebb változat:

en: Development version:
hu: Fejlesztői változat:

en: Also available:
hu: Elérhető még:

en: Depends on: !dependencies
hu: !dependencies szükséges a bekapcsolásához

en: Required by: !required
hu: !required használja

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: Failed to fetch available update data
hu: Az elérhető frissítési információk lekérdezése sikertelen

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
hu: Minden elérhető új kiadás és frissítés lekérdezése megkezdődött.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
hu: A kiadások és frissítések információinak letöltése sikertelen.

en: Last checked: @time ago
hu: Utolsó ellenőrzés ideje: @time

en: Last checked: never
hu: Utolsó ellenőrzés: még nem volt

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Disabled modules
hu: Kikapcsolt modulok

en: Disabled themes
hu: Kikapcsolt sminkek

en: Update modules
hu: Modulok frissítése
