Upgrade Status (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Disable
ka: გამორთვა

en: error
ka: შეცდომა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: view
ka: ნახვა

en: Modules
ka: მოდულები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Check manually
ka: ხელით შემოწმება

en: Change
ka: შეცვლა

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: Themes
ka: თემები

en: Recommended version:
ka: რეკომენდირებული ვერსია:

en: Security update:
ka: უსაფრთხოების განახლება:

en: Latest version:
ka: ბოლო ვერსია:

en: Update modules
ka: მოდულების განახლება
