Upgrade Status (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Disable
km: បិទ

en: error
km: កំហុស

en: Download
km: ទាញយក

en: view
km: មើល​

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Check manually
km: ពិនិត្យមើល​ដោយ​ដៃ

en: warning
km: ព្រមាន

en: Themes
km: ស្បែក

en: ok
km: យល់ព្រម

en: Revoked!
km: បាន​ដកហូត​វិញ !

en: Project not secure
km: គម្រោង​មិន​មាន​សុវត្ថិភាព

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
km: គម្រោង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ស្លាក​គ្មាន​សុវត្ថិភាព​ដោយ​ក្រុម​សុវត្ថិភាព​របស់​ Drupal ហើយ​វា​មិន​មាន​សម្រាប់​ទាញ​យក​ទៀត​ឡើយ ។ ការ​បិទ​ជាបន្ទាន់​នូវ​គ្រប់យ៉ាង​ដែល​បាន​រួម​បញ្ចូល​ដោយ​គម្រោង​នេះ ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​ខ្ពស់ !

en: No available releases found
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​ចេញផ្សាយ

en: Invalid info
km: ព័ត៌មាន​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Security update required!
km: តម្រូវ​ឲ្យ​មានភាពទាន់សម័យ​ផ្នែក​សុវត្ថិភាព​ !

en: Recommended version:
km: កំណែ​ដែល​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍ ៖

en: Security update:
km: បច្ចុប្បន្នភាព​សុវត្ថិភាព ៖

en: Latest version:
km: កំណែ​ចុងក្រោយ​បំផុត ៖

en: Development version:
km: កំណែ​អភិវឌ្ឍន៍ ៖

en: Also available:
km: មាន​ផងដែរ ៖

en: Depends on: !dependencies
km: អាស្រ័យ​លើ ៖ !dependencies

en: Required by: !required
km: ទាមទារ​ដោយ ៖ !required

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: Failed to fetch available update data
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ទៅ​ប្រមូល​យក​ទិន្នន័យ​នៃ​ភាព​ទាន់​សម័យ​ដែល​មាន​

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
km: បាន​ប៉ុន​ប៉ង​ទៅ​ប្រមូល​យក​ព័ត៌មាន​អំពី​ភាព​ទាន់​សម័យ​ និង​ការ​ចេញ​ផ្សាយ​ថ្មី​ទាំង​អស់​ដែល​មាន​ ។

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
km: មិន​អាច​ប្រមូល​យក​ព័ត៌មាន​អំពី​ការចេញផ្សាយ និង​ភាព​ទាន់សម័យ​ថ្មី​បានទេ ។

en: Last checked: @time ago
km: បាន​ពិនិត្យ​មើល​ចុងក្រោយ ៖ @time កន្លង​ទៅ

en: Last checked: never
km: ការពិនិត្យ​ចុងក្រោយ ៖ គ្មាន

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: Disabled modules
km: បាន​បិទ​ម៉ូឌុល

en: Disabled themes
km: បាន​បិទ​ស្បែក

en: Update modules
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ម៉ូឌុល
