Upgrade Status (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Disable
lt: Išjungti

en: error
lt: klaida

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Modules
lt: Moduliai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Change
lt: Keisti

en: warning
lt: įspėjimas

en: Themes
lt: Temos

en: ok
lt: Gerai

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Project not secure
lt: Projektas nesaugus

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas Drupal saugumo komandos buvo pažymėtas kaip nesaugus, ir jo neįmanoma daugiau atsisiųsti. Tuoj pat išjunkite viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Invalid info
lt: klaidinga informacija

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: Required by: !required
lt: Reikalingas: !required

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Failed to fetch available update data
lt: Nepavyko įkelti turimų duomenų apie atnaujinimą

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
lt: Bandyta įkelti turimų duomenų apie atnaujinimus ir naujas laidas.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
lt: Neįmanoma perduoti bet kokios informacijos apie įmanomas naujas laidas ir atnaujinimus.

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos
