Upgrade Status (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: error
mn: алдаа

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: warning
mn: сануулга

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Revoked!
mn: Хүчингүй болсон!

en: Security update required!
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт шаардлагатай!

en: Security update:
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт:

en: Latest version:
mn: Сүүлийн хувилбар:
