Upgrade Status (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: error
ne: त्रुटि

en: view
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: warning
ne: चेतावनी

en: Themes
ne: आवरणहरू
