Upgrade Status (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: error
nn: feil

en: Download
nn: Last ned

en: view
nn: vis

en: Modules
nn: Modular

en: warning
nn: åtvaring

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
