Upgrade Status (6.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: ok
pa: ਠੀਕ ਹੈ
