Upgrade Status (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Change
ps: بدلون

en: Themes
ps: ویینې
