Upgrade Status (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Disable
sk: Vypnúť

en: error
sk: chyba

en: Download
sk: Prevziať

en: view
sk: zobraziť

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Modules
sk: Moduly

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Check manually
sk: Skontrolovať ručne

en: Change
sk: Zmeniť

en: warning
sk: upozornenie

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Available
sk: Dostupné

en: ok
sk: OK

en: Revoked!
sk: Odvolané!

en: Project not secure
sk: Projekt nezabezpečený

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
sk: Tento projekt bol bezpečnostným tímom Drupalu označený ako nebezpečný. Bezodkladne zakážte všetko čo s týmto projektom súvisí!

en: No available releases found
sk: Neboli nájdené nové vydania

en: Invalid info
sk: Neplatné informácie

en: Security update required!
sk: Je potrebná bezpečnostná aktualizácia!

en: Recommended version:
sk: Odporúčaná verzia:

en: Security update:
sk: Bezpečnostná aktualizácia:

en: Latest version:
sk: Najnovšia verzia:

en: Development version:
sk: Testovacia verzia:

en: Also available:
sk: Tiež dostupné:

en: Depends on: !dependencies
sk: Závisí na: !dependencies

en: Required by: !required
sk: Požadovaný modulmi: !required

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: Failed to fetch available update data
sk: Nepodarilo sa získať údaje o dostupných aktualizáciách

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
sk: Pokus o získanie informácií o všetkých dostupných nových vydaniach a aktualizáciách.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
sk: Nemožno načítať žiadne informácie o dostupných nových vydaniach a aktualizáciách.

en: Last checked: @time ago
sk: Naposledy skontrolované pred: @time

en: Last checked: never
sk: Naposledy kontrolované: nikdy

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Disabled modules
sk: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
sk: Vypnuté témy

en: Update modules
sk: Aktualizovať moduly
