Upgrade Status (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: error
sl: napaka

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: Modules
sl: Moduli

en: Unknown
sl: Neznan

en: Check manually
sl: Ročno preveri

en: warning
sl: opozorilo

en: Themes
sl: Teme

en: Revoked!
sl: Preklicano!

en: Project not secure
sl: Projekt ni varen

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
sl: Ta projekt je bil s strani Drupalove varnostne ekipe označen kot nevaren, zato ni več na voljo za prenos. Priporočena je takojšnja onemogočitev vsega, povezanega s tem projektom.

en: No available releases found
sl: Na voljo ni nobene izdaje

en: Invalid info
sl: Neveljavni podatki

en: Security update required!
sl: Zahtevana je varnostna posodobitev!

en: Also available:
sl: Tudi na voljo:

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme
