Upgrade Status (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: error
sq: gabim

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: view
sq: shfaq

en: Release notes
sq: Shënimet e lëshimit

en: Modules
sq: Modulët

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Check manually
sq: Kontrollo vetë tani

en: warning
sq: paralajmërim

en: Themes
sq: Temat

en: ok
sq: libri

en: Project not secure
sq: Projekt i pasigurt

en: Invalid info
sq: Përmbajtje e pavlefshme.

en: Security update required!
sq: Kërkohet përditësim sigurie!

en: Recommended version:
sq: Pamja e parë e versionit të shkurtër

en: Security update:
sq: Rifreskimi ardhshëm

en: Latest version:
sq: Versioni më të ri:

en: Development version:
sq: Pamja e parë e versionit të shkurtër

en: Also available:
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Depends on: !dependencies
sq: Varet nga: !dependencies

en: Required by: !required
sq: Kërkohet nga: !required

en: Last checked: @time ago
sq: Kontrolli i fundit: @time më parë

en: Disabled modules
sq: Jo aktiv

en: Disabled themes
sq: Jo aktiv
