Upgrade Status (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Disable
sv: Inaktivera

en: error
sv: fel

en: Download
sv: Ladda ned

en: view
sv: visa

en: Release notes
sv: Anteckningar om utgåvan

en: Modules
sv: Moduler

en: Unknown
sv: Okänd

en: Check manually
sv: Kontrollera manuellt

en: Change
sv: Ändra

en: warning
sv: varning

en: Themes
sv: Teman

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Revoked!
sv: Återkallad!

en: Project not secure
sv: Projektet inte säkert

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
sv: Detta projekt har betecknats som osäkert av Drupals säkerhetsgrupp och finns inte längre tillgängligt för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du omedelbart inaktiverar allt som har med detta projekt att göra!

en: No available releases found
sv: Ingen tillgänglig utgåva hittades

en: Invalid info
sv: Ogiltig information

en: Security update required!
sv: Säkerhetsuppdatering krävs!

en: Recommended version:
sv: Rekommenderad version:

en: Security update:
sv: Säkerhetsuppdatering:

en: Latest version:
sv: Senaste version:

en: Development version:
sv: Utvecklingsversion:

en: Also available:
sv: Också tillgänglig:

en: Clicking on any of the modules' boxes will expand the area and show you a link to download the new version of the project, as well as read its release notes.
sv: Klickning på någon av modulernas kryssrutor kommer att fälla ut området och visa en länk för att ladda ned den nya versionen av projektet, och även dess anteckningar om utgåvan.

en: Depends on: !dependencies
sv: Kräver: !dependencies

en: Required by: !required
sv: Krävs av: !required

en: Drupal core
sv: Drupals kärna

en: Failed to fetch available update data
sv: Kunde inte hämta information om tillgängliga uppdateringar

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
sv: Försökte hämta information om tillgängliga nya utgåvor och uppdateringar.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
sv: Kunde inte hämta någon information om tillgängliga nya utgåvor och uppdateringar.

en: Last checked: @time ago
sv: Senast kontrollerad: för @time sedan

en: Last checked: never
sv: Senast kontrollerad: aldrig

en: Includes: %includes
sv: Innehåller: %includes

en: Disabled modules
sv: Inaktiverade moduler

en: Disabled themes
sv: Inaktiverade teman

en: Update modules
sv: Uppdatera moduler
