Upgrade Status (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Disable
ug: تاقاش

en: view
ug: كۆرۇش

en: Release notes
ug: نەشىر ئۇچۇرلىرى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: warning
ug: دىققەت

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Development version:
ug: پروگرامما نەشىرى

en: Last checked: never
ug: تەكشۈرۈلدى: ھازىرغىچە زىيارەت قىلىنمىغان.

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار

en: Disabled themes
ug: تاقالغان ئۇسلۇبلار

en: Update modules
ug: مودۇل يېڭىلاش
