Upgrade Status (6.x-1.2-alpha1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Disable
hy: Անջատել

en: error
hy: սխալ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Check manually
hy: Ստուգել ձեռքով

en: warning
hy: զգուշացում

en: Invalid info
hy: Անվավեր տեղեկություն

en: Latest version:
hy: Վերջին տարբերակը՝

en: Last checked: @time ago
hy: Ստուգվել է @time առաջ

en: Last checked: never
hy: Վերջին անգամ ստուգվել է:  երբեք
