Upgrade Status (6.x-1.2-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Disable
is: Afvirkja

en: error
is: villa

en: view
is: skoða

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Modules
is: Einingar

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Check manually
is: Athuga handvirkt

en: warning
is: viðvörun

en: ok
is: Í lagi

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
is: Þetta verkefni hefur verið flaggað sem óöruggt af öryggisráði Drupal og er ekki lengur hægt að hlaða niður. Það er mælt með að notkun þess sé hætt án tafar!

en: Security update required!
is: Öryggisuppfærslu krafist!

en: Security update:
is: Öryggisuppfærsla:

en: Also available:
is: Einnig í boði:

en: Required by: !required
is: Krafist af: !required
