Upgrade Status (6.x-1.2-alpha1) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Disable
jv: Dipaténi

en: error
jv: salah

en: view
jv: tampilan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Modules
jv: Modul

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Check manually
jv: Ngecèk kanthi manual

en: warning
jv: weling

en: Themes
jv: Téma

en: Revoked!
jv: Dicabud!

en: Project not secure
jv: Proyek ora aman

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
jv: Proyek iki uwis ditandhani ora aman karo regu jagabaya Drupal, lan ora suwè manèh disediaknā kanggo diundhuh. Sakcepeté matèni kabèh sākā proyek iki diajabaké banget!

en: No available releases found
jv: Ora ānā rilis cumawis sing ditemokaké

en: Invalid info
jv: Infoné ora sah

en: Security update required!
jv: Kudu nganyari keamanan!

en: Recommended version:
jv: Versi sing disyarataké:

en: Security update:
jv: Update keamanan:

en: Latest version:
jv: Versi terakhir:

en: Development version:
jv: Versi pengembangan:

en: Also available:
jv: Uga cumawis:

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Last checked: @time ago
jv: Terakhir dipriksā: @time kepungkur

en: Last checked: never
jv: Terakhir dipriksā: ora tau

en: Disabled modules
jv: Modul-modul ora aktif

en: Disabled themes
jv: Téma-téma ora aktif

en: Update modules
jv: Nganyari modul

en: Failed to get available update data.
jv: Gagal njupuki update-tan data sing cumawis.

en: No available update data
jv: Ora ānā update-tan data cumawis

en: Includes:
jv: Kalebu:

en: Enabled: %includes
jv: Urip: %include

en: Disabled: %disabled
jv: Mati: %disabled

en: Depends on: !basethemes
jv: Gumantung: !basethemes

en: Required by: %subthemes
jv: Dibutuhaké dening: %subthemes
