Upgrade Status (6.x-1.2-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: view
ml: കാണുക

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
