Upgrade Status (6.x-1.2-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Disable
ur: غیر فعال

en: error
ur: نقص

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Modules
ur: موڈیولز

en: warning
ur: انتباہ
