Upgrade Status (6.x-1.2-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: error
am: ስህተት

en: view
am: ትይታ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Required by: !required
am: በ: !required የሚፈለግ
