Upgrade Status (6.x-1.2-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: error
bn: ত্রুটি

en: view
bn: প্রদর্শন

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: warning
bn: সতর্কীকরণ

en: ok
bn: ঠিক আছে
