Upgrade Status (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: error
et: veateade

en: Download
et: Allalaadimine

en: view
et: näita

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: Modules
et: Moodulid

en: Check manually
et: Kontrolli käsitsi

en: Change
et: Muutmine

en: warning
et: hoiatus

en: Themes
et: Teemad

en: Available
et: Saadaval

en: ok
et: olgu

en: Revoked!
et: Tagasi lükatud!

en: Project not secure
et: Projekt ei ole turvaline

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
et: See projekt on Drupali turvameeskonna poolt märgitud ebaturvaliseks ning ei ole enam alla laetav. On tungivalt soovitatav koheselt välja lülitada kõik selle projektiga seonduv!

en: No available releases found
et: Ühtegi väljalaset ei leitud

en: Invalid info
et: Vale info

en: Security update required!
et: Vajalik on turvauuendus!

en: Recommended version:
et: Soovitatav versioon:

en: Security update:
et: Turvauuendus:

en: Latest version:
et: Viimane versioon:

en: Development version:
et: Arendusversioon:

en: Also available:
et: Lisaks saadaval:

en: Depends on: !dependencies
et: Sõltub moodulitest: !dependencies

en: Required by: !required
et: Moodulit vajab: !required

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Failed to fetch available update data
et: Ei õnnestunud pärida infot saadaolevate uuenduste kohta

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
et: Prooviti pärida infot saadaolevate uuenduste kohta.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
et: Ei leidnud informatsiooni uute versioonide ja uuenduste kohta.

en: Last checked: @time ago
et: Viimati kontrolliti: @time tagasi

en: Last checked: never
et: Viimati kontrollitud: mitte kunagi

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Disabled themes
et: Keelatud teemad

en: Drupal Upgrade
et: Drupali Uuendamine
