Upgrade Status (6.x-1.2-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: error
gu: ભુલ

en: view
gu: જુઓ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Check manually
gu: જાતે તપાસો

en: Change
gu: ફેરફાર

en: warning
gu: ચેતવણી

en: Revoked!
gu: રદ કરાયું!

en: Invalid info
gu: અમાન્ય માહિતી

en: Drupal core
gu: દ્રુપલ મુખ્ય
