Upgrade Status (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Disable
hr: Onemogući

en: error
hr: greška

en: Download
hr: Preuzimanje

en: view
hr: prikaz

en: Release notes
hr: Napomene za inačicu

en: Modules
hr: Moduli

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Check manually
hr: Provjeri ručno

en: Change
hr: Promijeni

en: warning
hr: upozorenje

en: Themes
hr: Predlošci

en: Revoked!
hr: Povučeno!

en: Project not secure
hr: Projekt nije siguran

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Ovaj projekt je označen kao nesiguran od strane sigurnosnog tima Drupala i nije ga više moguće preuzeti. Preporučljivo je odmah isključiti sve module unutar ovog projekta.

en: No available releases found
hr: Nema dostupnih izdanja

en: Invalid info
hr: Pogrešne informacije

en: Security update required!
hr: Nužna sigurnosna nadogradnja!

en: Recommended version:
hr: Preporučena inačica:

en: Security update:
hr: Sigurnosna nadogradnja:

en: Latest version:
hr: Posljednja inačica:

en: Development version:
hr: Inačica u razvoju:

en: Also available:
hr: Također dostupno:

en: Depends on: !dependencies
hr: Ovisi o: !dependencies

en: Required by: !required
hr: Nužno za: !required

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: Failed to fetch available update data
hr: Neuspješno dohvaćanje podataka o raspoloživim nadogradnjama

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
hr: Dohvaćane su informacije o svim raspoloživim nadogradnjama i novim verzijama.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
hr: Onemogućeno preuzimanje bilo koje informacije o novim verzijama i ažuriranjima.

en: Last checked: @time ago
hr: Zadnja provjera: prije @time

en: Last checked: never
hr: Zadnja provjera: nikad

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: Disabled themes
hr: Onemogućene teme

en: Update modules
hr: Nadogradnja modula
