Upgrade Status (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Disable
ja: 無効

en: error
ja: エラー

en: Download
ja: ダウンロード

en: view
ja: ビュー

en: Release notes
ja: リリースノート

en: Modules
ja: モジュール

en: Unknown
ja: 不明

en: Check manually
ja: 手動で確認

en: Change
ja: 変更

en: warning
ja: 警告

en: Themes
ja: テーマ

en: Available
ja: 利用可能

en: ok
ja: OK

en: Revoked!
ja: 廃止されました！

en: Project not secure
ja: 安全ではないプロジェクト

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ja: このプロジェクトはDrupalセキュリティーチームによって安全でないと標示され、もはやダウンロードはできません。 このプロジェクトに含まれたすべてを早急に無効にすることを、強く推奨します！

en: No available releases found
ja: 入手可能なリリースが見つかりません

en: Invalid info
ja: 無効な情報

en: Security update required!
ja: セキュリティーアップデートが必要です!

en: Recommended version:
ja: 推奨バージョン:

en: Security update:
ja: セキュリティーアップデート：

en: Latest version:
ja: 最新バージョン:

en: Development version:
ja: 開発バージョン:

en: Also available:
ja: 同じく入手可能:

en: In development
ja: 開発中

en: Depends on: !dependencies
ja: 次に依存： !dependencies

en: Required by: !required
ja: 次に必須： !required

en: Drupal core
ja: Drupal コア

en: Failed to fetch available update data
ja: 入手可能な最新版データの取得に失敗しました

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
ja: すべての入手可能な新しいリリースと最新版に関する情報の取得を試みました。

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
ja: 入手可能な新しいリリースと最新版に関する情報が取得できませんでした。

en: Last checked: @time ago
ja: 前回の確認: @time前

en: Last checked: never
ja: 前回の確認: 未実行

en: Includes: %includes
ja: 以下を含みます： %includes

en: Disabled modules
ja: 無効モジュール

en: Disabled themes
ja: 無効テーマ

en: Update modules
ja: モジュールをアップデート
