Upgrade Status (6.x-1.2-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: error
kn: ದೋಷ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Change
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: ok
kn: ಸರಿ
