Upgrade Status (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: error
pl: błąd

en: Download
pl: Pobierz

en: view
pl: przeglądaj

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Modules
pl: Moduły

en: Check manually
pl: Sprawdź teraz

en: Change
pl: Zmień

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: Themes
pl: Skórki

en: Available
pl: Dostępne

en: ok
pl: W porządku

en: Revoked!
pl: Projekt anulowany!

en: Project not secure
pl: Projekt stanowi zagrożenie

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Zespół Drupala ds. bezpieczeństwa uznał, że projekt stanowi zagrożenie i w związku z tym nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, którego powstały w ramach projektu!

en: No available releases found
pl: Nie znaleziono wydań

en: Invalid info
pl: Nieprawidłowe informacje

en: Security update required!
pl: Ze względów bezpieczeństwa wymagana aktualizacja!

en: Recommended version:
pl: Zalecana wersja:

en: Security update:
pl: Wersja poprawiająca bezpieczeństwo:

en: Latest version:
pl: Najnowsza wersja:

en: Development version:
pl: Wersja testowa:

en: Also available:
pl: Inne dostępne wersje:

en: Depends on: !dependencies
pl: Jest zależny od: !dependencies

en: Required by: !required
pl: Wymagany przez: !required

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Failed to fetch available update data
pl: Nie udało się pobrać informacji o aktualizacjach.

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
pl: Podjęto próbę pobrania informacji na temat wszystkich dostępnych wersji i aktualizacji.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
pl: Próba pobrania informacji na temat dostępnych wersji i aktualizacji nie powiodła się.

en: Last checked: @time ago
pl: Informacje pobrano: @time temu

en: Last checked: never
pl: Nigdy dotąd nie pobierano informacji

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Disabled modules
pl: Wyłączone moduły

en: Disabled themes
pl: Wyłączone skórki

en: Drupal Upgrade
pl: Aktualizacja Drupala
