Upload element (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Update
bg: Промени

en: Filename
bg: Име на файла

en: Other
bg: Други

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
bg: Грешка при проверката, опитайте отново. Ако грешката се повтаря, свържете се с администратора на сайта.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
bg: Файлът %file не може да бъде записан, защото превишава %maxsize - максимално допустимия размер за качване.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
bg: Само JPEG, PNG и GIF формати са позволени.
