Upload element (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Other
bo: གཞན

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
bo: ཡིག་ཆ་%file་ཉར་ཚགས་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་དེ་ཆེས་ཆེ་ཤོས་ཀྱི་ཚད་%maxsize་ལས་བརྒལ་འདུག
