Upload element (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Update
ca: Actualitza

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Other
ca: Altres

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
ca: Error de validació, torneu-ho a intentar. Si aquest error persisteix contacteu amb l'administrador.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ca: El fitxer %file no s'ha pogut desar perquè és més gran de %maxsize, el màxim permès per a les càrregues.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
ca: Només estan permeses imatges JPEG, PNG i GIF.

en: Image preview
ca: Vista preliminar de la imatge
