Upload element (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Filename
cs: Název souboru

en: Other
cs: Jiné

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
cs: Chyba validace, prosím zkuste znovu. Pokud tato chyba přetrvává, kontaktujte, prosím, administrátora webu.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
cs: Soubor %file nemohl být uložen, protože jeho velikost je větší než maximální povolená velikost (%maxsize).

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
cs: Jsou povoleny pouze obrázky ve formátech JPEG, PNG a GIF.

en: Image preview
cs: Náhled obrázku
