Upload element (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Other
el: Άλλο

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
el: Σφάλμα επαλήθευσης, δοκιμάστε πάλι. Αν το σφάλμα εξακολουθήσει, απευθυνθείτε στο διαχειριστή του ιστοτόπου.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
el: Η αποθήκευση του αρχείου %file δεν ήταν δυνατή, επειδή ξεπερνά %maxsize, το ανώτατο επιτρεπτό μέγεθος για την αποστολή αρχείων.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
el: Επιτρέπονται μόνο εικόνες JPEG, PNG και GIF.
