Upload element (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Other
eo: Alia

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
eo: Validiga eraro, bonvolu reprovi. Se tiu ĉi eraro daŭros, bonvolu kontakti la retejestron.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
eo: La dosiero %file ne povis esti konservita, ĉar ĝi estas pli ol %maxsize, la maksimuma permesata grando por alŝutoj.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
eo: Nur bildojn de JPEG, PNG kaj GIF estas permesataj.
