Upload element (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Update
et: Uuenda

en: Filename
et: Failinimi

en: Other
et: Muu

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada, kuna see ületab üleslaetavate failide suuruslimiiti %maxsize.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
et: Ainult JPEG, PNG ja GIF tüüpi pildid on lubatud.
