Upload element (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Other
fa: ساير

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
fa: خطای تعیین اعتبار، لطفا دوباره تلاش کنید. در صورت بروز مجدد خطا، با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
fa: فایل %file نمی‌تواند ذخیره شود، زیرا از محدودیت %maxsize حداکثر حجم قابل بارگذاری تجاوز نموده است.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
fa: تنها تصاویر JPEG, PNG و GIF مجاز هستند.
