Upload element (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Update
he: עדכון

en: Filename
he: שם קובץ

en: Other
he: אחר

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
he: נכשל ביצירת תמונה מ-%image באמצעות קבוע מראש מסוג imagecache %preset.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ %file מפני שהוא חורג מהגודל המירבי להעלאות, %maxsize.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
he: מותרות רק תמונות מסוגים JPEG, PNG ו-GIF .
