Upload element (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Update
is: Uppfæra

en: Filename
is: Skráarnafn

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
is: Ekki var hægt að vista skránna %file, skráin er yfir hámarksstærð %maxsize.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
is: Aðeins JPEG, PNG og GIF myndir eru leyfilegar.
