Upload element (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Update
kk: Жанарту

en: Other
kk: Басқа

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
kk: Қатені тексеру, өтінеміз, тағы бір байқап көріңіз. Егер осы қате қайталанса, сайттың  басқарушысымен байланысыңыз

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
kk: %file файлы сақталмады, себебі оның мөлшері %maxsize -тан көп.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
kk: Тек қана JPEG, PNG және GIF суреттері рұқсат етілген.
