Upload element (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Other
ku: هیتر

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ku: په‌ڕگه‌ی %file نه‌توانرا پاشه‌که‌وت بکرێت، له‌به‌رئه‌وه‌ی قه‌باره‌که‌ی گەیشتە %maxsize، کە بەرزترە له‌ قه‌باره‌ی ڕێپێدراو بۆ بارکردن.‌‌

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
ku: تەنها JPEG, PNG لەگەڵ GIF ڕێپێدراون.
