Upload element (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Update
nl: Bijwerken

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Other
nl: Andere

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
nl: Het maken van een afbeelding van %image is niet gelukt met ImageCache-instelling %preset.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
nl: Validatiefout, doe nog een poging. Indien de fout blijft optreden, neem dan contact op met de websitebeheerder.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden opgeslagen omdat het groter is dan %maxsize, de maximaal toegelaten grootte voor uploads.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
nl: Uitsluitend JPEG-, PNG- en GIF-afbeeldingen mogen gebruikt worden.

en: Image preview
nl: Voorbeeldafbeelding
