Upload element (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Update
sq: Rifresko

en: Other
sq: Tjetër

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
sq: Gabim gjatë validimit. Nëse ky gabim ripërsëritet, kontakto administratorin e sajtit.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
sq: Skedari %file nuk mundi të ruhet, pasi tejkalon %maxsize, madhësinë maksimale të lejuar për ngarkime.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
sq: Lejohen vetëm figurat JPEG, PNG dhe GIF.
