Upload element (6.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Other
ug: باشقا

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
ug: تەكشۇرۇشتە خاتالىق كۆرۇلدى.بېكەت مەسئۇلى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ug: ھۆججەت سىغىمى %maxsize دىن چوڭ بولغاچقا، %file ھۆججەت ساقلانمىدى.
