Upload element (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Other
oc: Autre

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
oc: Error de validacion, ensajatz tornarmai. Se l'error contunha, contactatz l'administrator del site.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
oc: Lo fichièr %file no s'ha pogut enregistrar perque es mai grand de %maxsize, lo maximal permès per las càrregues.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
oc: Només son permeses imatges JPEG, PNG e GIF.
