Upload element (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Update
sr: Ажурирање

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
sr: Грешка приликом провере, покушајте поново. Ако грешка и даље постоји, контактирајте администратора сајта.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
sr: Фајл %file не може бити сачуван јер прелази %maxsize, највећу дозвољену величину за слање фајла.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
sr: Дозвољене су само JPEG, PNG и GIF слике.
