Upload element (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Other
th: อื่นๆ

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
th: การตรวจสอบผิดพลาด กรุณาลองอีกครั้ง ถ้ายังพบข้อผิดพลาด กรุณาติดต่อผู้ดูแลระบบ

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
th: ไฟล์ %file ไม่สามารถบันทึกได้เนื่องจากมีขนาดเกิน %maxsize ซึ่งเป็นขนาดสูงสุดที่อนุญาต

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
th: รูปภาพต้องเป็นไฟล์ JPEG, PNG หรือ GIF เท่านั้น
