Upload element (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Update
uk: Оновити

en: Filename
uk: Назва файла

en: Other
uk: Інше

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Imagecache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
uk: Imagecache уже генерує: %dst, Тимчасовий файл: %tmp.

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
uk: Помилка створення фото з %image, використовуючи налаштування %preset.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
uk: Помилка при перевірці значення, будь-ласка, спробуйте ще. Якщо помилка повториться, повідомте адміністратора сайту.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його розмір перевищує значення %maxsize, максимально допустиме для відвантаження.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
uk: Дозволені тільки зображення JPEG, PNG і GIF.

en: No preview path was created.
uk: Не створено шлях попереднього перегляду

en: Restore original
uk: Відновити оригінал

en: Image preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: The maximum upload size is %filesize.
uk: Найбільший розмір завантаження %filesize.
