Upload previews (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Delete
af: Vee uit

en: Private
af: Privaat

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: Preview
af: Voorskou

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Never
af: Nooit

en: WIDTHxHEIGHT
af: WYDTExHOOGTE
