Upload previews (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Image size
am: የምስል መጠን

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Preview
am: ቅድመ እይታ
